پیــشگامــان جـــاده 

امداد خودرو بندر انزلی – خودرو برکفی بندر انزلی –۱۸۹۳ بدون نیاز به کد شماره امدادخودرو انزلی_حمل خودرونیسان  بندر انزلی – یدک کش نیسان بندر انزلی_جرثقیل امدادخودروانزلی _مکانیک سیارانزلی 

امداد خودرو انزلی معتبرترین و فعالترین شرکت‌ امداد خودرویی دراستان گیلان و شهر انزلی و زیر نظر اتحادیه می باشد. از اهداف اصلی امدادخودرو بندر انزلی ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. خدمات حمل خودرو بندر انزلی شامل یدک کش بندر انزلی، خودروبر بندر انزلی، کفی بندر انزلی، مکانیک سیار بندر انزلی، بنزین سیار بندر انزلی، باتری به باتری و پنچری در بندر انزلی می باشد.همکاران ما در امداد خودرو کشوری در شهر بندر انزلی صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

امداد خودرو شبانه روزی بندر انزلی در تمام مناطق شهرستان بندر انزلی

خودرو بر بندر انزلی با استفاده از موقعیت امدادگر ها تمام مناطق بندر انزلی را در صورت 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته تحت پوشش خود قرار داده است. اگر نیاز به امداد خودرو فوری و سریع دارید با ما تماس بگرید.

در چه شرایطی باید با امداد خودرو درتماس باشیم؟

در صورتی که وسیله نقلیه شما در قابل حرکت نبوده و نیاز به امداد رسانی و یا خودروبر داشته باشید، در تمامی روزهای هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز با امدادخودرو ۱۵۹۳  تماس بگیرید و همکاران ما در حمل خودرو بندر انزلی در سریع ترین زمان ممکن در کنار شما عزیزان خواهند بود.

فقط کافیست با شماره های ما در امدادخودرو ۱۵۹۳ تماس بگیرید.

امداد خودروبندر انزلی یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای امداد خودرو در بندر انزلی و تمامی نقاط کشور میباشد ما در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در ضمینه مسائل و مشکلات خودرو ها کارشناسان خود را موظف کرده ایم که بطور مداوم علم روز خودرو و خدمات امداد خودرو را مورد مطالعه و بررسی هرچه بیشتر قرار دهند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *