پیــشگامــان جـــاده 

مردم عزیز استان گیلان با شماره امدادخودروفومن ۱۸۹۳ بدون کد میتوانند در خواست‌های خود را با کارشناسان این مجموعه در میان بگذارند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن از خدمات فنی و تخصصی و حمل خودرو تخصصی در استان گیلان استفاده نمایند.

👇👇👇👇👇👇👇👇
http://www.emdadkhodrogilan.ir

🟧 ۰۹۱۱۳۴۰۰۱۰۷ 🟧
امداد خودرو فومن

ایشان همچنین از مردم گیلان خواست مراقب شرکت‌های غیربومی و غیرمجازی که بدون مجوز فعالیت و دفتر رسمی در استان گیلان فعالیت دارند مراقب باشند که خیلی راحت با یک هزینه کم نام و اسم‌های جعلی خود را در گوگل به ثبت رسانده‌اند و هیچگونه مجوزی از اتحادیه محترم تعمیرکاران خودرو درانزلی و دیگر شهرستانهای استان گیلان دریافت نکرده‌اند.

و همچنین شرکت‌هایی که با پسوند‌های کشوری یا تعاونی فعالیت دارند اما مجوزی برای فعالیت درشهر انزلی و گیلان ندارند مراقب باشید و خودرو خود را دست امدادگرنماها و شرکت‌های فاقد مجوز ندهید.

ایشان در اخر با بیان این مطلب که امدادخودرورشت_امدادخودروفومن_حمل خودروفومن _امدادخودرو گیلان _امدا خودرو پارسیان خزر_امدادخودرو۱۸۹۳ سراسری _امدادخودرو۱۸۹۳_امدادخودرو سراسری کشوری ۱۸۹۳ با سرج کردن در گوگل میتوانند از شماره‌های ما در هر زمینه‌ای از خرید خودرو یا تعمیرات و یا حمل خودرو با نیسان و حمل خودرو با کفی خودروبر در گیلان از خدمات این مجموعه توسط کارشناسان ما استفاده نمایند.

💢در اخر اینکه مجموعه امدادخودروفومن افتخار دارد بصورت رایگان کارشناسی فنی خودرو (کارشناسی موتور و گیربکس) را به مشتریان خود در محل تعمیرگاه مرکزی امدادخودرورشت واقع در خیابان پاکتسازی بعداز نمایندگی هیوندا داخل اولین کوچه بصورت رایگان انجام دهد،

۱۸۹۳ ☎️☎️بدون نیاز به کد
۰۹۱۱۵۵۰۶۹۰۴
۰۹۱۱۳۴۰۰۱۰۷
۰۹۱۴۲۸۳۶۱۹۱
۰۱۳۳۳۷۲۵۸۹۷

http://www.emdadkhodrogilan.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *