پیــشگامــان جـــاده 

امداد خودرو جمعه بازار  – خودرو بر جمعه بازار – حمل خودرو جمعه بازار – مکانیک سیار جمعه بازار _امداد باطری جمعه بازار

 

 

خانه

امداد خودرو جمعه بازار  معتبرترین شرکت‌ امداد خودرویی در شهر جمعه بازار  زیر نظر اتحادیه امداد خودرویی استان گیلان  می باشد. از اهداف اصلی امدادخودرو جمعه بازار  ارائه خدمات سریع و با کیفیت می باشد. خدمات حمل خودرو جمعه بازار  شامل یدک کش جمعه بازار ، خودروبر جمعه بازار، کفی خودروبر جمعه بازار ، مکانیک سیار جمعه بازار ، بنزین سیار جمعه بازار، باتری به باتری و پنچری در جمعه بازار  می باشد.همکاران ما در امداد خودرو جمعه بازار  در شهر رشت صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

 

امداد خودرو شبانه روزی جمعه بازار  در تمام مناطق شهرستان جمعه بازار و صومعه سرا و فومن اماده ارایه خدمات میباشند ،

 

خودرو بر جمعه بازار  با استفاده از موقعیت امدادگر ها تمام مناطق رشت را در صورت 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته تحت پوشش خود قرار داده است. اگر نیاز به امداد خودرو فوری و سریع دارید با ما تماس بگرید.

 

در چه شرایطی باید با امداد خودرو درتماس باشیم؟

 

در صورتی که وسیله نقلیه شما در قابل حرکت نبوده و نیاز به امداد رسانی و یا خودروبر داشته باشید، در تمامی روزهای هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز با امدادخودرو ☎️ 1893☎️ تماس بگیرید و همکاران ما در حمل خودرو رشت در سریع ترین زمان ممکن در کنار شما عزیزان خواهند بود.

 

فقط کافیست با شماره های ما در امدادخودرو

☎️1893☎️ تماس بگیرید.

 

https://emdadkhodrojomebazar.ir/

امداد خودرو جمعه بازار  یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای امداد خودرو در جمعه  و تمامی نقاط کشور میباشد ما در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در ضمینه مسائل و مشکلات خودرو ها کارشناسان خود را موظف کرده ایم که بطور مداوم علم روز خودرو و خدمات امداد خودرو را مورد مطالعه و بررسی هرچه بیشتر قرار دهند.

مرکز پیام ما بصورت شبانه روزی در استان گیلان

☎️☎️☎️☎️☎️

1893  ☎️

09113400107  ☎️

09115506904  ☎️

01333725897  ☎️

 

ادزس ما سراسر شهر جمعه بازار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *