پیــشگامــان جـــاده 

شماره مرکز پیام

شبانــــــــه روزی

امداد خودرو رضوانشهر – خودرو بر رضوانشهر – حمل خودرو رضوانشهر – مکانیک سیار رضوانشر _ امداد باطری رضوانشهر _یدک کش نیسان رضوانشهر 

09113400107

امداد خودرو رضوانشهر  معتبرترین شرکت‌ امداد خودرویی در شهر رضوانشهر  زیر نظر اتحادیه امداد خودرویی گیلان می باشد. از اهداف اصلی امدادخودرو رضوانشهر ارائه خدمات سریع و با کیفیت و تخصصی می باشد. خدمات حمل خودرو رضوانشهر شامل یدک کش رضوانشهر ، خودروبر رضوانشهر ، کفی رضوانشهر، مکانیک سیار رضوانشهر، بنزین سیار رضوانشهر، باتری به باتری و پنچری در رضوانشهر می باشد.همکاران ما در امداد خودرو رضوانشهر  در شهر رضوانشهر و تالش و پره سر به صورت 24 ساعته و با قیمت اتحادیه تعمیرکاران خودرو استان گیلان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

امداد خودرو شبانه روزی رضوانشهر  در تمام مناطق شهرستانهای رضوانشر ،تالش ،پره سر ،حویق ،آستارا ،فومن ،صومعه سرا ،رشت و غیره ….. اماده خدمات رسانی میباشد

خودرو بر رضوانشهر  با استفاده از موقعیت امدادگر ها تمام مناطق رضوانشهر  را در صورت 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته تحت پوشش خود قرار داده است. اگر نیاز به امداد خودرو فوری و سریع دارید با ☎️1893☎️ مرکز پیام ما تماس بگرید.

09113400107☎️☎️☎️

 

در چه شرایطی باید با امداد خودرو درتماس باشیم؟

در صورتی که وسیله نقلیه شما در قابل حرکت نبوده و نیاز به امداد رسانی و یا خودروبر داشته باشید، در تمامی روزهای هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز با امدادخودرو ☎️1893 ☎️ تماس بگیرید و همکاران ما در حمل خودرو رشت در سریع ترین زمان ممکن در کنار شما عزیزان خواهند بود.

فقط کافیست با شماره های ما در امدادخودرو ☎️1893☎️ تماس بگیرید.

 

امداد خودرو رضوانشهر  یکی از بهترین و پرسابقه ترین واحدهای امداد خودرو در رضوانشهر  و تمامی نقاط کشور میباشد ما در راستای خدمت رسانی هرچه بیشتر به هموطنان گرامی در ضمینه مسائل و مشکلات خودرو ها کارشناسان خود را موظف کرده ایم که بطور مداوم علم روز خودرو و خدمات امداد خودرو را مورد مطالعه و بررسی هرچه بیشتر قرار دهند.

 

مرکز پیام ما بصورت شبانه روزی در استان گیلان

 

☎️☎️☎️☎️☎️☎️

1893

09113400107

09115506904

01333725897

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *